Pochůzkový systém / Pochůzkový terminál online PT401

Pochůzkový systém provozovaný společností Torex security, spol. s.r.o. je unikátním systémem pro dohled Vašich pracovníků ostrahy objektu. Patrol systém je výjimečný v tom, že se v reálném čase zaznamenává stav pochůzky. Jednotlivé patroly již nemusíte hlídat, náš systém vše udělá za Vás a to online! Pochůzkový terminál online PT slouží k identifikaci pochůzek pracovníků ostrahy provádějících pravidelné obchůzky střeženým objektem.


Kontrolní místa střeženého objektu jsou označena identifikačními čipy, které strážný při své obchůzce bezkontaktně načítá pochůzkovým terminálem PT a tím zaznamená datum a čas provedené kontroly jednotlivých kontrolních bodů střeženého objektu. Veškerá evidence je automaticky odeslána přes GPRS na server www.pochuzky.cz. Systém každé digitální označení místa a času pochůzky porovnává vůči pochůzkovému plánu, který je individuálně nastaven uživatelem. Pokud se s ním pochůzka neshoduje, jsou automaticky vyrozuměny uvedené kontaktní osoby a to mailem či sms zprávou. To umožňuje okamžitě řešit nastalou situaci.

Viditelná zodpovědnost

Pochůzkový terminál online PT 401 slouží k on-line sledování pochůzek pracovníků ostrahy provádějících pravidelné obchůzky střeženého objektu.

Výhody systému kontrolního pochůzkového systému www.pochuzky .cz

 • o realizaci pochůzek máte přehled v reálném čase tzv. on-line
 • nemusíte strážné hlídat, systém www.pochuzky.cz to dělá za Vás: pokud strážný neprovede čipování kontrolních bodů ve Vámi předem stanoveném časovém plánu, systém Vás o tom sám upozorní formou sms nebo e-mailu
 • počet záznamů je neomezený, protože data jsou v pravidelných intervalech automaticky odesílána na server www.pochuzky.cz
 • nehrozí žádná ztráta dat a to ani v případě poškození pochůzkového terminálu či výpadku GPRS signálu
 • nemusíte už myslet na to, že dochází baterie a koupit novou. Náš systém je dodáván včetně nabíječky, jednoduše připojte pochůzkový terminál do el. sítě a nabijete jej
 • o stavu baterie a manipulaci s pochůzkovým terminálem máte neustálý přehled, snímací zařízení Vám o sobě vše nahlásí v pravidelných intervalech (tzv. status)

K dokonalému přehledu o pracovním výkonu svých strážných (guardů) v pochůzkovém systému potřebujete pouze pochůzkový terminál a sadu čipů rozmístěných po objektu a přístupové heslo do systému www.pochuzky.cz.

Už nemusíte jezdit na objekty a zdlouhavě stahovat data pomocí dalších zařízení. Šetřete čas i peníze a uvolněte si ruce k řešení dalších důležitých pracovních záležitostí – to jsou důvody, proč využívat náš pochůzkový systém!

Obsah sady:

 • snímací zařízení PT
 • nabíječka
 • Lion-baterie
 • na Vaše přání můžeme dodat i SIM kartu a navíc ZDARMA odolné ochranné pouzdro, které je možné zavěsit na krk

Pochůzkový systém využívá bezkontaktní čipy

Nabízíme 2 druhy čipů se čtecí vzdáleností do 7 cm:

 • bílé karty s možností potisku např. logem Vaší firmy, či Vašeho klienta apod.
 • diskrétní kulaté v bílé či černé barvě

Čipy lze připevnit silikonovým lepidlem a připevnit šroubem (karty), takže jejich zneužitelnost nulová.

Jsme si jistí svou nabídkou – nabízíme kvalitní pochůzkové systémy

Máte zájem vidět zařízení v praxi a dozvědět se o něm více?

Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení a domluvte si termín prezentace ve Vaší firmě nebo u nás v Liberci. Přesvědčíte se o jeho maximální průkaznosti, okamžitém efektu a pohodlné obsluze.

Kontakt:
Renata Horáčková – Product Manager
Tel.: +420 485 106 902
GSM: +420 602 482 676
E-mail: renata.horackova@torex-security.cz

Věrnostní program

Staňte se i Vy naším stálým klientem a získejte výrazné slevy na soupravu snímacího zařízení a měsíčního paušálu. Měsíční paušál se Vám účtuje od data zavedení snímacího zařízení do systému.

Splátkový prodej

Nabízíme možnost nakoupit od nás snímací zařízení na max. 3 splátky se splatností 30 dnů.

Servis

V případě potřeby opravy či odstranění závady na snímacím zařízení nás prosím kontaktujte na tel. 485 106 902 a domluvíme se na termínu a místě, kdy jej vyzvedne náš zástupce či služba PPL. Snímací zařízení je třeba řádně zabalit do originální krabičky a přiložit vyplněný formulář Reklamační protokol – stáhněte zde. Servis zajišťujeme do 3 dnů po obdržení. Po dobu opravy Vám zapůjčíme náhradní snímač zdarma.